Magdalena Kubiak

Magdalena Kubiak

Jestem marketerką z ponad 15-letnim doświadczeniem. W Akademi czasu pracy zajmuję się działaniami z zakresu marketingu internetowego i czuję się w tym temacie jak ryba w odzie. Uważam, że marketing to nie koszt a inwestycja – dobrze prowadzona przekłada się na zyski firmy. 

Prowadząc działania marketingowe, opieram się na liczbach i analizie danych. Sukcesywnie rozwijam nasze kanały w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Linkedin i YouTube. Jestem zwolennikiem automatyzacji i ułatwiania sobie życia. Kocham poszerzać swoją wiedzę, dlatego bardzo często można spotkać mnie na różnych ciekawych wydarzeniach, na których mówi się o marketingu. Lubię podejmować nowe wyzwania. A to, co sprawia mi ogromną przyjemności to kontakt z naszymi klientami. Nawiązywanie relacji daje duże możliwości, dlatego jeśli masz ochotę porozmawiać, napisz do mnie na Facebooku lub Instagramie Akademii czasu pracy.

PRYWATNIE

Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch wspaniałych chłopców. Zawodowo zajmuję się marketingiem, ale moją pasją „po godzinach” jest tworzenie biżuterii. Uwielbiam podróże, inspirujące rozmowy z ludźmi, długie spacery i koty. Zimą możesz mnie spotkać w beskidzkich lasach na długich spacer oraz na stokach narciarskich. Latem szukaj mnie w ciepłych krajach (w Grecji, Chorwacji, we Włoszech) oraz nad polskim morzem.