Magdalena Kubiak

Magdalena Kubiak

Jestem marketerką z ponad 16-letnim doświadczeniem. W Akademii czasu pracy zajmuję się działaniami z zakresu marketingu internetowego i czuję się w tym temacie jak ryba w odzie. Uważam, że marketing to nie koszt a inwestycja – dobrze prowadzona przekłada się na zyski firmy. 

Prowadząc działania marketingowe, opieram się na liczbach i analizie danych. Sukcesywnie rozwijam nasze kanały w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Linkedin i YouTube. Jestem zwolennikiem automatyzacji i ułatwiania sobie życia. Kocham poszerzać swoją wiedzę, dlatego bardzo często można spotkać mnie na różnych ciekawych wydarzeniach, na których mówi się o marketingu. Lubię podejmować nowe wyzwania. A to, co sprawia mi ogromną przyjemności to kontakt z naszymi klientami. Nawiązywanie relacji daje duże możliwości, dlatego jeśli masz ochotę porozmawiać, napisz do mnie na Facebooku lub Instagramie Akademii czasu pracy.

PRYWATNIE

Zawodowo zajmuję się marketingiem, ale moją pasją „po godzinach” jest tworzenie biżuterii. Uwielbiam podróże, inspirujące rozmowy z ludźmi, długie spacery i koty. Zimą możesz mnie spotkać w beskidzkich lasach na długich spacer oraz na stokach narciarskich. Latem szukaj mnie w ciepłych krajach (w Grecji, Chorwacji, we Włoszech) oraz nad polskim morzem.