Zawartość kursu

Zawartość kursu

Nie mamy żadnych wątpliwości, że jako osoba związana z branżą transportową orientujesz się już w dziedzinie rozliczania czasu pracy i należności przysługującym kierowcom. Jednak biorąc pod uwagę dynamikę zmian przepisów, z korzyścią dla Twoich interesów, będzie uaktualnienie stanu obecnej wiedzy. Oczywiście Akademia to również idealne miejsce dla osób dopiero raczkujących w tej branży. Należysz do tej grupy? Bez obaw — nauczymy Cię wszystkiego od podstaw.

Kurs składa się z 33 nagrań video oraz materiałów dodatkowych. Poniżej znajdziesz spis dostępnych materiałów w Akademii czasu pracy kierowców.

Podczas kursu poznasz najnowsze przepisy dotyczące czasu pracy kierowców obowiązujące w Polsce oraz poza jej granicami. Nauczysz się rozliczać czas pracy kierowców (również w nocy), opisywać naruszenia, rozliczać nadgodziny, planować wymagane odpoczynki i wiele innych.

Pamiętaj, że kurs cały czas uzupełniany jest o nowe lekcje oraz nagrania z sesji Q&A, które organizowane są dla naszych studentów raz w miesiącu. Podczas nich uzyskasz odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wzajemna motywacja i wsparcie

Planując program kursu, zastanawialiśmy się, dlaczego doświadczeni ludzie w branży nie mogliby wspomóc początkujących? Tak wyklarowała się nasza idea: praktycy dla praktyków. Kursanci mogą stale liczyć na wsparcie ekspertów, którzy dobrze znają się na tym rzemiośle. Formuła Akademii zakłada, że nowi adepci mają możliwość kontaktu nie tylko ze specjalistami, ale także z pozostałymi uczestnikami, którzy również mogą dzielić się własnymi spostrzeżeniami i wskazówkami. Dzięki temu nauka przebiega jeszcze efektywniej.

Minimum teorii – maksimum praktyki

Uważamy, że wiedza teoretyczna powinna być ograniczona do minimum. Zapamiętywanie dziesiątek definicji to strata czasu. Można go wykorzystać znacznie lepiej – na praktykę. Nasz program szkoleniowy skonstruowaliśmy tak, aby nasi absolwenci zyskali umiejętności, które przyniosą wymierne korzyści.