Kurs online

Zapisy do Akademii zostały zamknięteCzym jest Kurs online Akademia czasu pracy?

Akademia czasu pracy to kurs online dedykowany dla branży transportowej. W ramach Akademii otrzymujesz roczny dostęp do nagrań video, w których krok po kroku wyjaśniamy najważniejsze zagadnienia związane z czasem pracy kierowców i z jego prawidłowym rozliczaniem, także w kontekście rozliczania płacy zagranicznej.

Nie ma znaczenia czy z czasem pracy kierowców masz do czynienia od lat, czy zaczynasz dopiero tę angażującą przygodę. Nie ważne, czy pracujesz na programie 4Trans, czy nigdy nie widziałeś go na oczy. Nie ważne, czy jesteś właścicielem firmy, pracownikiem rozliczającym czas pracy kierowców, kadrową czy księgową w firmie transportowej, czy rozliczasz czas pracy kierowców innym na zlecenie – w Akademii dostarczymy Ci niezbędnej wiedzy i narzędzi do skutecznego działania.

Dla kogo jest Akademia?

Prowadzisz firmę transportową?

Dzięki Akademii czasu pracy kierowców będziesz wiedział jak zorganizować i optymalnie rozliczyć czas pracy kierowców tak, aby każda ze stron – Ty jako pracodawca i Twój kierowca jako pracownik – były zadowolone. 

Jesteś pracownikiem firmy transportowej?

Dzięki Akademii czasu pracy kierowców będziesz miał na bieżąco dostęp do materiałów, w których znajdziesz odpowiedzi na pytania: czym jest czas pracy kierowców, jak interpretować przepisy, jak rozliczać delegacje, jak wynagrodzenie kierowców za pracę na terytorium UE oraz jak postępować w przypadku naruszeń kierowców.

Usługowo rozliczasz czas pracy kierowców?

Dzięki Akademii czasu pracy kierowców będziesz mógł na bieżąco weryfikować poprawność świadczonych usług. Dowiesz się jak optymalnie rozliczać czas pracy kierowców tak, aby każda ze stron – Twój Klient jako pracodawca i jego kierowca jako pracownik – były zadowolone.

AKADEMIA CZASU PRACY KIEROWCÓW TO MIEJSCE, W KTÓRYM
Nauczymy

W przystępny sposób nauczymy Cię, czym jest czas pracy kierowców oraz jak go poprawnie analizować i rozliczać.

Zdobytą wiedzę od razu wykorzystasz w swojej firmie, dzięki czemu oszczędzisz czas i pieniądze.

Wyaśnimy

Wyjaśnimy najważniejsze zagadnienia związane z czasem pracy kierowców wynikające z obowiązujących przepisów.

Zagmatwane i ciężkie w samodzielnym interpretowaniu przepisy staną się jasne i zrozumiałe.

Pomożemy

Pomożemy rozwiązać Twoje indywidualne problemy związane z czasem pracy kierowców i obsługą programu 4Trans.

To koniec żmudnego przeglądania internetu w poszukiwaniu odpowiedzi (które są różnej jakości)

Mam na imię Maciej i będę Twoim Trenerem

Jestem przedsiębiorcą, ekspertem i szkoleniowcem z wieloletnim doświadczeniem z zakresu czasu pracy kierowców. Od kilkudziesięciu lat, w ramach prowadzenia firmy INSTALL, szkolę i doradzam firmom transportowym oraz wdrażam rozwiązania integrujące różne systemy do zarządzania procesami w firmach transportowych (INELO, OCRK, GBOX Assist, 4Trans, systemy TMS).

Mój charakter pracy sprawia, że jestem zawsze na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami w branży transportowej, a swoją wiedzą uwielbiam dzielić się z innymi.

Dla kogo jest Akademia czasu pracy kierowców?

Dla przedsiębiorcy

Prowadząc firmę transportową jako właściciel, każdego dnia masz do czynienia z czasem pracy kierowców. Dzięki Akademii czasu pracy kierowców będziesz wiedział jak zorganizować i optymalnie rozliczyć czas pracy kierowców tak, aby każda ze stron - Ty jako pracodawca i Twój kierowca jako pracownik - były zadowolone. Materiały, które dostępne są w kursie pomogą Ci odpowiednio przygotować się do ewentualnych kontroli ITD, PIP czy innych służb kontrolnych sprawdzających rozliczenia płac minimalnych w innych krajach (MiLog, Loi Macron).

Dla pracownika

Pracując w firmie transportowej i zajmując się planowaniem czasu pracy kierowców lub jego rozliczaniem, spoczywa na Tobie ogromna odpowiedzialność. Dzięki Akademii czasu pracy kierowców będziesz miał na bieżąco dostęp do materiałów, w których znajdziesz odpowiedzi na pytania: czym jest czas pracy kierowców, jak interpretować przepisy, jak rozliczać delegacje krajowe i zagraniczne, jak rozliczać płace minimalne na terytorium krajów UE oraz jak postępować w przypadku naruszeń kierowców. Do kursu masz dostęp 24h/7, dlatego kiedy tylko chcesz, możesz wejść do konkretnej lekcji i zweryfikować czy poprawnie wykonujesz swoją pracę.

Dla firmy usługowej

Prowadząc firmę usługową, która na zlecenie rozlicza czas pracy kierowców wiesz, że spożywcza na Tobie ogromna odpowiedzialność. Dzięki Akademii czasu pracy kierowców będziesz mógł na bieżąco weryfikować poprawność świadczonych przez Ciebie usług. Będziesz wiedział jak optymalnie rozliczyć czas pracy kierowców tak, aby każda ze stron – Twój Klient jako pracodawca i jego kierowca jako pracownik – były zadowolone. Materiały, które dostępne są w kursie pomogą Ci odpowiednio przygotować Klienta do ewentualnych kontroli ITD, PIP czy innych służb kontrolnych.

Jak działa Akademia czasu pracy kierowców?

Po wykupieniu wybranego przez siebie pakietu otrzymujesz dostęp do platformy kursowej 24h/7.

Znajdziesz w niej ponad 20 nagrań video, w których wyjaśniamy zagadnienia związane z czasem pracy kierowców.

Ale to nie wszystko! Oprócz materiałów, które już przygotowaliśmy, będziemy mieli dla Ciebie bonusowe szkolenia i nagrania z webinarów prowadzonych w ramach e-szkoleń dla transportu z czasu pracy kierowców. 

Dla studentów, którzy zdecydują się na Pakiet Premium, oprócz podstawowych materiałów przygotowaliśmy także dodatkowe bonusy. Są nimi m.in. e-booki merytoryczne, które standardowo można nabyć w naszym sklepie oraz indywidualna porada dotycząca czasu pracy kierowców lub ustawień programu 4Trans.

Nagrania szkoleniowe w formie video to nie wszystko!

Uczysz się wtedy, kiedy masz na to czas i ochotę. Wiemy, że znaleźć wolną chwilę na naukę w ciągu dnia to duże wyzwanie, dlatego nagrania podzielone są na krótkie odcinki proste do przyswojenia. 

Jeśli w trakcie nauki pojawiają się jakieś pytania, możesz zadać je od razu w naszej zamkniętej grupie na Facebooku lub WhatsApp.

W grupach udzielają się inny studenci Akademii oraz nasi specjaliści, dlatego praktycznie od ręki otrzymasz dodatkowe wsparcie. 

Na pytania i wątpliwości odpowiadamy także na comiesięcznych sesjach Q&A. To idealna okazja, aby omówić przepracowany materiał akademii lub zgłosić trudności związane z czasem pracy kierowców.

Zobacz przykładowe nagranie
Rekomendacje

Co o Akademii mówią jej studenci?

Polecam w 100%! Na Maćka możemy liczyć w każdej sytuacji. Pomaga rozwiązać każdy problem! Wiedza, którą dysponuje, powala na kolana. Ma doskonałe podejście i baaardzo dużo cierpliwości. A swoją energią obdarza każdego uczestnika szkolenia.
Beata
Profesjonalne a jednocześnie proste przekazanie informacji. Pan Maciek zna się na rzeczy i bardzo dobrze, że chce się z nami dzielić swoją wiedzą. Szkolenia z Panem Mackiem to dobrze ulokowane pieniądze.
Małgorzata
Jak zwykle szkolenie na najwyższym poziomie. Rzeczowo, konkretnie i bez lania wody. Pan Maciek zawsze świetnie prowadzi nie tylko takie webinary, ale także szkolenia indywidualne w firmach. Polecam webinary i szkolenia indywidualne w firmie.
Magdalena
Jeżeli poszukujesz szkoleniowca, który w prosty sposób opowie o czasie pracy kierowcy, to nikt nie zrobi lepiej tego od Macieja. Jest zawsze na temat, prosto i zrozumiale. Bardzo polecam współpracę nie tylko w ramach kursu online.
Robert
ZOSTAŃ Z NAMI NA DŁUŻEJ

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Gwarancja podniesienia kompetencji zarządu i pracowników

Inwestycja w samorozwój (lub własnej firmy) zawsze się zwraca. I to z nawiązką. W Akademii Czasu Pracy zdobędziesz informacje, dla których z pewnością znajdziesz ujście w codziennej pracy. Szukasz klucza do sukcesu? Jest nim wiedza. Ona otworzy każdy zamek.

Pracowniku!

Uczestnicząc w kursach, budujesz swoją wartość na rynku pracy, rozwijasz umiejętności i zyskujesz przewagę nad konkurencją. Podnosząc kompetencje, stajesz się cennym nabytkiem dla każdej firmy.

Pracodawco!

Silną markę poznaje się po profesjonalnym podejściu zarządu do kwestii rozwoju. A bez wykwalifikowanej kadry pracowniczej nie może być o tym mowy. Aby obecnie przetrwać na rynku, nie można zatrzymywać się w miejscu.

Konsekwencje zaniedbania prowadzenia ewidencji czasu pracy kierowcy

Wcale nie chcemy Cię straszyć, ale są zasady, których profesjonalne firmy transportowe powinny przestrzegać. Jedną z nich jest prowadzenie ewidencji czasu pracy kierowcy. Rezygnacja z przestrzegania przepisów byłaby skrajnie nieodpowiedzialna i w razie kontroli Państwowej Inspekcji Pracy byłaby powodem poważnych konsekwencji.

W pierwszej kolejności trzeba liczyć się z karą grzywny. Jej wysokość wynosi od 1000 do aż 30 000 PLN. PIP może ją nałożyć, gdy dopatrzy się braku prowadzenia ewidencji. Firma będzie również zmuszona przygotować ewidencję za zaległy czas, maksymalnie do 3 lat wstecz.

Tłumaczenie się niewiedzą czy nieznajomością przepisów na nic się zda. Wiedza to Twój obowiązek! Na szczęście dobrze trafiłeś. Nasi eksperci wszystko dokładnie Ci wytłumaczą. Kurs pomoże Ci w planowaniu, prowadzeniu i rozliczaniu czasu pracy kierowców zgodnie z obowiązującymi zasadami. Nie czekaj, zapisz się już dziś!

GOTOWY, ŻEBY ZROBIĆ COŚ WIELKIEGO DLA SIEBIE?

Partnerzy medialni Akademii

Skontaktuj się z nami