Maciej Kabaciński

Maciej Kabaciński

Jestem przedsiębiorcą, ekspertem i szkoleniowcem z wieloletnim doświadczeniem z zakresu czasu pracy kierowców. Uważam, że najlepiej przyswajana wiedza, to ta przekazywana prostym i przystępnym językiem. Tak właśnie staram się przekazywać wiedzę jednakowo na szkoleniach indywidualnych oraz w kursie online Akademia czasu pracy.

Od kilkudziesięciu lat, w ramach prowadzenia firmy INSTALL i Akademiaczasupracy.pl, szkolę i doradza firmom transportowym oraz wdrażam rozwiązania integrujące różne systemy do zarządzania procesami w firmach transportowych (INELO, OCRK, GBOX Assist, 4Trans, systemy TMS).

Mój charakter pracy sprawia, że jestem zawsze na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami transportowymi, a swoją zdobytą wiedzą dzielę się z innymi.

PRYWATNIE

Prywatnie jestem mężem i ojcem. Uwielbiam podróże i te małe – na plażę do Milena lub Dźwirzyna i te nieco większe – świetnie czuję się na Wyspach Kanaryjskich. Uwielbiam aktywne spędzanie czasu. Rozkochany w Nordic Walking potrafię przemierzać kilometrowe trasy, czerpiąc z tego ogromną przyjemność i celebrując wdzięczność. Bardzo ważny jest dla mnie rozwój osobisty w kontekście prowadzonych biznesów. Pozyskaną wiedzę od razu wdrażam do swoich firm, bo wierzę, że tylko praktyczne wykorzystanie zdobytych umiejętności przekłada się na sukces.

Zamów szkolenie

Skorzystaj z formularza i zamów szkolenie indywidualne. 

Proponowane tematy:

  • Ewidencja czasu pracy
  • Pakiet Mobilności
  • Analiza naruszeń kierowców
  • Wdrożenie programu 4Trans
Możesz również wskazać dowolnie wybrany przez siebie inny temat.

Szkolenia w siedzibie firmy klienta realizowane są dla firm z województw: zachodniopomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

Szkolenia zdalne dla klientów z całej Polski.