Wybierz pakiet

Zapisy do Akademii zostały zamknięte

wartość Materiałów W kursie TO 39 000 zł

Ty zapłacisz maksymalnie 4964 zł brutto OSZCZĘDZAJĄC PONAD 34 000 zł BRUTTO*

*symulacja nie dotyczy Pakietu Premium VIP

18 000 zł

Roczny dostęp do materiałów szkoleniowych z zakresu czasu pracy kierowców w formie video

5000 zł

Sesje Q&A będące odpowiedzią na najczęstsze problemy kursantów (raz w miesiącu)

6000 zł

Udział w webinarach na żywo oraz dostęp do nagrań z webinarów organizowanych raz w miesiącu.

4000 zł

Dostęp do grupy merytorycznej na WhatsApp, w której kursanci wymieniają się wiedzą i wspierają w kwestiach związanych z czasem pracy – praktycy dla praktyków

2000 zł

Dostęp do grupy merytorycznej na Facebooku, w której kursanci wymieniają się wiedzą i wspierają w kwestiach związanych z czasem pracy – praktycy dla praktyków

4000 zł

Materiały bonusowe: ebooki, wzory umów, wzory dokumentów itp.

Akademia czasu pracy w liczbach

0
edycji
0
filmów
0
godzin nagrań
0
studentów

Pomagamy i uczymy najlepszych w transporcie

Co daje Ci Akademia czasu pracy?

Indywidualne sesje z ekspertem

Czy istnieje lepsze źródło wiedzy niż słowa eksperta z wieloletnim doświadczeniem w branży? Nie! Rozmowy z nim nie zastąpi żaden podręcznik, a tym bardziej samodzielna interpretacja zagmatwanych przepisów. Wszyscy wiemy, że język urzędowy przypomina często szyfr Enigmy. Na szczęście nasi eksperci już go złamali i chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Samodzielne studiowanie wiedzy

W Akademii masz również możliwość samodzielnego szlifowania wiedzy. Dostaniesz u nas roczny dostęp do materiałów i nagrań z webinarów. Jak to wykorzystasz, zależy tylko od Ciebie. Choć jesteśmy przekonani, że nie zmarnujesz takiej szansy na podniesienie kompetencji. W końcu wiedza w tej branży jest jak pojazd – niezbędna. Nie daj się zaskoczyć na drodze do sukcesu i prześledź wszystko na własną rękę. Pamiętaj, że w razie pytań, jesteśmy tutaj, żeby na nie odpowiedzieć.

Comiesięczne sesje Q&A

To dobry sprawdzian nabytych umiejętności. Sesje Q&A umożliwią Ci ocenę Twoich postępów. Są też miejscem, w którym rozwiewają się wszystkie wątpliwości związane z czasem pracy kierowców. W trakcie każdego miesiąca nauki rób notatki i zapisuj dręczące Cię pytania. Tu dostaniesz to, czego szukasz – odpowiedzi.

Wymiana doświadczeń w grupach

Odpowiedź chcesz mieć na już? Czujesz, że bez tego nie ruszysz dalej z materiałem? Zadawaj pytania na bieżąco w grupach na Facebooku lub WhatsApp. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się tam nie tylko nasi eksperci, ale również pozostali studenci Akademii. Poznaj innych ludzi z branży, którzy wymienią się z Tobą doświadczeniami.

Partnerzy medialni Akademii