Tobiasz Guzik

Tobiasz Guzik

Lubię słuchać i obserwować. Dzięki temu lepiej rozumiem moich rozmówców i identyfikuję ich prawdziwe potrzeby. Doradzam w dziedzinie rozliczania czasu pracy kierowców i telematyki. Działam głównie w woj.: zachodniopomorskim, pomorskim i kujawsko-pomorskim

Z wykształcenia jestem dziennikarzem, bardziej związanym z reklamą niż publicystyką. Pracowałem w marketingu internetowym, tworząc treści do mediów społecznościowych. 
Obecnie w Akademii czasu pracy pomagam Klientom wykorzystywać nowe technologie w transporcie. Pokazuję proste rozwiązania skomplikowanych problemów. 

PRYWATNIE

Jestem szczęśliwym mężem i tatą. Relaksuję się z dala od zgiełku i hałasu. Odpoczywam w kontakcie z przyrodą. Lubię ogrody tematyczne, palmiarnie i parkowe alejki. Fascynują mnie tajniki działania ludzkiego umysłu i głębia myślenia. Jestem fanem bluesowych brzmień i dźwięków harmonijki ustnej. Od niedawna uczę się grać na ukulele. Kibicuję polskim piłkarzom i siatkarzom.

Zamów Prezentację Systemów

Jeżeli poszukujesz rozwiązań z zakresu czasu pracy kierowców, które pomogą Ci lepiej prowadzić swoją firmę, wypełni formularz.

Z przyjemnością przyjadę do Ciebie i niezobowiązująco zaprezentuję:

  • system 4Trans
  • system Gbox
  • systemy TMS
I doradzę, czego tak naprawdę potrzebujesz.